Erdvus namelis su pavėsine ir vaikų žaidimų aikštele

Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

Kaip vertinate viešnagę?

Atsiliepimai (45)

Lucyja (2022-06-03 00:00)

Buvom 05.27-0529 gerai pailsėjom. Labai malonūs ir paslaugus šeimininkai 🙂. Viskas tiesiog super. Buvom 1-namelį, viskas tvarkinga, nieko ne trūko, gamta superinė. Manau kad tikrai dar grįšim🙂, labai rekomenduoju. Linkėjimai poniai Reginai ir ponui Jonui, jūs super☺️👍🏻🤗

Nerija (2022-05-25 00:00)

Buvom apsistoja 9 namelyje 2022.05.12-14.viskas yra ko reikia, seimininkai nuostabus. Rekomenduoju!!!

Lina (2022-04-26 00:00)

Labai malonus, paslaugus šeimininkas. Praleidome nuostabų laiką. Su vaikais atostogauti, tai puiki vieta. Rekomenduoju.

Viktorija (2022-03-30 00:00)

Katik grįžome iš 4 dienų poilsio šioje sodyboje, esame dėkingi už nuostabų poilsį, rekomenduojam!

Tadas (2021-11-27 00:00)

Nu tikrai gera čia pabūti ir šeimininkai super svetingi, tikrai rekomenduoju😉

Malunelis (2021-11-24 00:00)

Ačiū Jums! 🤗 Visada laukiame sugrižtant! 🤗

Evelina (2021-11-24 00:00)

Labai šaunus šeimininkai, malonus, jeigu iškyla problema iškarto ja sprendžia. Poilsiaujame ten jau kelintus metus, teko ir gimtadienius švęsti, niekas netrukdo į akis nelenda. Į visus rūpimus klausimus atsako. Namukuose švaru, yra būtiniausios priemonės. Poilsis tikrai čia yra superinis. Linkėjimai šeimininkams

Vladas (2021-09-12 00:00)

Superine vieta dar vaziosim

Žaneta (2021-08-27 00:00)

Puiki sodyba, graži bei tvarkinga aplinka. Šeimininkai draugiški. Rekomenduoju būtinai aplankyti šią vietą tiems, kam reikia ramaus poilsio gamtos apsuptyje.

Viktoras (2021-08-16 00:00)

Puikiai pailsėjome, nesinorėjo net išvažinėti. Švaru, ramu, viskuo pasirūpinta, nieko netruko. Nuostabi vieta poilsiui su vaikais, ir su mažais ir vyresniais. Šeimininkai malonūs, paslaugūs, jaučiasi, kad mėgsta, myli savo sodybą, rūpinasi kiekvienu gyventoju, kad puikiai pailsėtų. Rekomenduojam kas ieško ramaus tylaus poilsio pabėgti nuo kasdienybės, triukšmo. Sugrįšim tikrai.